House Hamm na Facebooku ("Likuj" a zdieľaj novinky)

Penzión House Hamm

Penzión House Hamm sa nachádza blízko centra mesta, približne 350 m od autobusovej stanice. V letných mesiacoch je zákazníkom k dispozícii letná terasa, kde majú možnosť oddýchnuť si v príjemnom prostredí, kde zaručene čaká zábava aj na ich deti vďaka detskému ihrisku. Pre zákazníkov s aktívnym životným štýlom je možnosť využitia multifunkčného ihriska . V penzióne máme 3 veľmi pekné, priestranné a moderne zariadené apartmány. V apartmánoch je samozrejmosťou wifi a digitálna televízia. Po aktívne prežitom dni si môžu zákazníci oddýchnuť v dobre vybavenom welness centre, kde majú k dispozícii fínsku saunu, jacuzzi, ľadový bazén a taktiež miestnosť na odpočinok vybavenú lehátkami.

Súčasťou penziónu je taktiež salónik, ktorý sa využíva na rôzne akcie, oslavy, firemné prezentácie, večierky, prípadne súkromné posedenia.

V našej reštaurácii Vám ponúkame jedlá zo siete reštaurácií Pizza Hamm, ktoré sú špecifické svojimi chuťami a špeciálnymi prísadami. V čase obedov Vám ponúkame chutné denné menu. Pre fajčiarov je k dispozícii fajčiarsky salónik.

Pre zákazníkov penziónu sú samozrejmosťou vyhradené miesta na parkovanie.

House Hamm